Dołącz do nas !

Z pasją wyszukujemy i szkolimy talenty - jesteśmy mocno zaangażowani w promocję różnorodność, walkę z wykluczeniami i integrację społeczną.

Stawiamy na ludzi i rozwój ich umiejętności, starając się pobudzić to, co w nich najlepsze - rzucimy Cię pewnie na głęboką wodę, ale nie bój się - w razie potrzeby zapewnimy ratownika.

Zachowamy równowagę między Twoim życiem a pracą - wiemy, jak jest to ważne. Zadbamy również o Twój rozwój i przyjazną atmosferę - chcemy, abyś czuł się u nas jak w domu.

Większość z naszych miejsc pracy jest zdalna na zawsze!

Kogo szukamy?

Niezależnie od tego, czy jesteś senior developerem, czy junior developerem i czy aktualnie prowadzimy rekrutację na dane stanowisko, czy może chcesz rozwijać się jako analityk/programista low-code - jesteśmy otwarci na spotkanie z Tobą i wspólne zastanowienie się, jak możesz dołączyć do naszych projektów i realizować swoje pasje.

Otwarte stanowiska:

 • Microsoft D365 F&O Consultant

  Minimum 2 lat doświadczenia w roli konsultanta funkcjonalnego w zakresie Microsoft Dynamics 365 F&O.

 • Microsoft D365 F&O Project Manager

  Minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami wdrażania systemów klasy ERP - doświadczenie w zarządzaniu projektem wdrożenia systemu Microsoft D365 F&O.

 • Test Automation Consultant

  Nie wymagamy znajomości żadnych języków programowania, oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w testowaniu manualnym lub automatycznym aplikacji klasy Enterprise lub zaawansowanych portali usługowych.

Job Apply

  Aby aplikować możesz skorzystać z formularza aplikacyjnego lub po prostu wysłać do nas e-mail zawierający Twoje CV.