Jesteśmy dumni z tego

CO ROBIMY

Tworzymy, wdrażamy i dostarczamy rozwiązania IT z zastosowaniem zwinnych i nowoczesnych pomysłów oraz wykorzystaniem technik no-code / low-code - wszytko to w celu podniesienia efektywności projektów transformacji cyfrowej.

Doradztwo i konsulting

Zarządzamy złożonymi projektami i programami związanymi z transformacją biznesu z wykorzystaniem technologi cyfrowych. Zarządzamy projektami wdrożeniowymi w obszarze Dynamics 365 F&O. Doradzamy w optymalizacji licencji na globalne produkty software'owe (np. Oracle)

Automatyzacja testów

Świadczymy usługi automatyzacji testów dla dowolnej technologii. Korzystamy z nowoczesnej platformy No-Code , która umożliwia opracowywanie i utrzymywanie automatów testowych w łatwy, szybki i wydajny sposób.

Rozwój oprogramowania i outsourcing

Nasz zespół tworzy stabilne i zaawansowane technologicznie rozwiązania z wykorzystaniem szerokiej gamy technologii i narzędzi. Jesteśmy gotowi zająć się pełnym cyklem rozwoju aplikacji lub wynająć Ci kompetentny zespuł lub obsadzić brakujące role w twoim zespole.

Data governance & compliance

Pomagamy naszym klientom uwolnić potencjał tkwiący w danych. Nasze narzędzia oparte na sztucznej inteligencji usprawniają zarządzanie dużymi zbiorami danych podnosząc ich spójność, jakość oraz dostępność.

Dostarczamy narzędzia zapewniające zgodność z przepisami GDPR/RODO.