Skalowanie zespołów developerskich

SKALUJ SWOJE ZESPOŁY CYFROWE W SPOSÓB ZRÓWNOWAŻONY!

Wiemy, jak duży jest dziś niedobór programistów w stosunku do stale rosnącego zapotrzebowania. Wiemy też, jak trudno jest odpowiedzialnie i efektywnie skalować istniejące zespoły. Jesteśmy przekonani, że zrównoważony i odpowiedzialny rozwój Waszych zespołów polega na łączeniu pokoleń, kultur i doświadczeń, a my wiemy jak robić to efektywnie.

Specjalizujemy się w tworzeniu multidyscyplinarnych zespołów, które łączą siłę doświadczenia ze świeżością młodości - łączymy silne umiejętności seniorów z młodymi talentami.

Potrafimy zbudować i dostarczyć bardzo dobrze wyselekcjonowany i wykształcony zespół osób o kompetencjach junior + oraz zapewnić wysokiej jakości wsparcie mentorskie i zarządcze w procesie ich wdrażania w projekcie i organizacji.

Robimy to zarówno dla kompetencji uniwersalnych takich jak software developer, tester, devops, jak również realizujemy dedykowane programy przygotowujące pracowników do konkretnych działań czy technologii.

Preferujemy długoterminową, stałą współpracę z naszymi Klientami - daje nam to możliwość dobrego zrozumienia potrzeb i specyfiki działalności oraz zapewnienia stałej dostępności dobrze przygotowanych i doskonale dopasowanych zasobów kompetencyjnych.

Zależy nam na zadowoleniu naszego klienta, ale także w takim samym stopniu każdej zaangażowanej przez nas osoby. Wiemy, że satysfakcja obu stron tego procesu jest kluczowa dla jego powodzenia.

Przyjęliśmy jako nasze zobowiązanie wobec młodego pokolenia profesjonalistów to, aby wspierać ich naszymi działaniami w odnalezieniu własnej ścieżki w świecie odpowiedzialnych i złożonych projektów IT z oczywistymi korzyściami dla naszych klientów i partnerów.

Jeśli jesteś zainteresowany lub potrzebujesz więcej informacji

Jesteśmy otwarci na zaangażowanie każdego junior+ developera, który chciałby dołączyć do naszych projektów - jeśli jesteś taką osobą, postaramy się znaleźć najlepszy scenariusz dla Twojej drogi zawodowej i stworzyć dla Ciebie stanowisko projektowe. Odwiedź naszą stronę kariery.

Rozwój oprogramowania i outsourcing

NASZE ZESPOŁY POMOGĄ ZDYGITALIZOWAĆ TWÓJ BIZNES!

Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu i utrzymaniu oprogramowania na zamówienie. Możemy pomóc Ci w pełnym cyklu życia produktu - od projektu po wdrożenie i utrzymanie. Możemy również stworzyć dla Ciebie dedykowany zespół lub dostarczyć Ci wybrane kompetencje w modelu outsourcingowym.

Nasi pracownicy są zaangażowani w różne projekty związane z tworzeniem oprogramowania - głównie jako część większych zespołów dostarczających kompleksowe rozwiązania dla klientów publicznych i komercyjnych (farmacja, handel detaliczny, opieka zdrowotna, finanse i ubezpieczenia).

Tworzymy systemy, które dostosowują się do procesów zarządzania przedsiębiorstwem, wykorzystując główne metodyki, narzędzia i frameworki programistyczne lub podejście low-code z wykorzystaniem GeneXus™ Low-Code Platform lub Microsoft Power Platform.

Jeśli jesteś zainteresowany lub potrzebujesz więcej informacji

Jesteśmy otwarci na zaangażowanie każdego developera, testera, scrum mastera, devopsa, który chciałby dołączyć do naszych projektów. Jeśli jesteś zainteresowany odwiedź naszą stronę kariery.

Usługi doradcze i konsultingowe

SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA !

Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu zarządzającego w realizacji kompleksowych projektów transformacyjnych i rozwojowych, jesteśmy gotowi stać się Państwa doradcą lub konsultantem w procesie transformacji cyfrowej. Niezależnie od tego, czy zmagacie się Państwo z pojedynczym projektem, czy kompleksowym programem, nasze usługi mogą znacząco usprawnić ich realizację.

Doradzamy, jak przygotować i przeprowadzić transformację cyfrową i chmurową.

Doradzamy w zakresie wykorzystania licencji (np. Oracle), aby zaoszczędzić pieniądze i uniknąć problemów związanych z przestrzeganiem licencji.

W Twoim imieniu możemy zarządzać złożonymi projektami i programami związanymi z digitalizacją biznesu.

Możemy zorganizować dowolny zespół ekspercki, który wesprze transformację Twojego biznesu.

Jeśli jesteś zainteresowany lub potrzebujesz więcej informacji

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub po prostu wyślij do nas E-mail.
Odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak tylko będziemy mogli.

    pl_PLPolish