Usługi doradcze i konsultingowe

SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA !

Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu zarządzającego w realizacji kompleksowych projektów transformacyjnych i rozwojowych, jesteśmy gotowi stać się Państwa doradcą lub konsultantem w procesie transformacji cyfrowej. Niezależnie od tego, czy zmagacie się Państwo z pojedynczym projektem, czy kompleksowym programem, nasze usługi mogą znacząco usprawnić ich realizację.

Doradzamy, jak przygotować i przeprowadzić transformację cyfrową i chmurową.

Doradzamy w zakresie wykorzystania licencji (np. Oracle), aby zaoszczędzić pieniądze i uniknąć problemów związanych z przestrzeganiem licencji.

W Twoim imieniu możemy zarządzać złożonymi projektami i programami związanymi z digitalizacją biznesu.

Możemy zorganizować dowolny zespół ekspercki, który wesprze transformację Twojego biznesu.

Jeśli jesteś zainteresowany lub potrzebujesz więcej informacji

Rozwój oprogramowania i outsourcing

NASZE ZESPOŁY POMOGĄ ZDYGITALIZOWAĆ TWÓJ BIZNES!

Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu i utrzymaniu oprogramowania na zamówienie. Możemy pomóc Ci w pełnym cyklu życia produktu - od projektu po wdrożenie i utrzymanie. Możemy również stworzyć dla Ciebie dedykowany zespół lub dostarczyć Ci wybrane kompetencje w modelu outsourcingowym.

Nasi pracownicy są zaangażowani w różne projekty związane z tworzeniem oprogramowania - głównie jako część większych zespołów dostarczających kompleksowe rozwiązania dla klientów publicznych i komercyjnych (farmacja, handel detaliczny, opieka zdrowotna, finanse i ubezpieczenia).

Tworzymy systemy dostosowane do procesów zarządzania przedsiębiorstwem, wykorzystując główne metodyki, narzędzia i frameworki programistyczne lub podejście low-code z wykorzystaniem GeneXus™ Low-Code Platform lub Microsoft Power Platform.

Jeśli jesteś zainteresowany lub potrzebujesz więcej informacji

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub po prostu wyślij do nas E-mail.
Odezwiemy się do Ciebie tak szybko jak tylko będziemy mogli.